Mila Kunis profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Mila Kunis

Mila Kunis fotka, fotečka

profil Mila Kunis

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Mila Kunis. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Mila Kunis? Kolik váží, kolik měří Mila Kunis? Jaké jsou míry Mila Kunis? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Mila Kunis se narodila 1983-08-14. Měří 161 cm. Váží 50 kg.

Křestní jméno:Mila
Příjmení:Kunis
Povolání:herečka
Datum narození:1983-08-14
Výška:161 cm
Hmotnost:50 kg
Web stránka:https://milakunis.loseyourip.com/
Místo narození:Kyjev, Ukrajina

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Mila Kunis foto a fotky Mila Kunis.

Náš tip: Hledáte další fotografie, obrázky celebrit - modelek, hereček nebo zpěvaček? Máme pro vás několik tipů. Prvním tipem jsou nové web stránky o Seleně Gomezové, dále se určitě podívejte i na stránky o Taylor Swift a Kim Kardashian.

English version of bio, Mila Kunis biography, profile you can found here


Mila Kunis image

Několik fórů na závěr. Vtip Nesouhlas s trestem: Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Při hokejovém zápase náhle vpadne na led právník a vzrušeně oznamuje dvojici hlavních arbitrů: „S výší trestu zásadně nesouhlasím a buďte si jisti, že proti němu podáme odvolání!”

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Zdeněk Němeček

Zdeněk Němeček byl český spisovatel, prozaik, dramatik a překladatel.Zdeněk se narodil 19. února 1892 v Josefově. Studoval obecnou školu a první čtyři ročníky gymnázia v rodném městě, potom ještě gymnázium a obchodní akademii v Hradci Králové. Po maturitě odešel do Vídně studovat...

Afrodita

Afrodita byla ve starověkém Řecku bohyní lásky a krásy. Bývala často zobrazována nahá, jen se šperky. Byla manželkou ošklivého, kulhajícího boha kovářů Héfaista. Podle antické tradice měla několik potomků a zdaleka ne všechny zplodil její manžel. Po ovládnutí Řecka Římané Afroditu...

Petra Kvitová

Petra Kvitová je profesionální tenistka a jedna z nejúspěšnějších českých hráček. Vyrůstala ve Fulneku a v rodném Bílovci vystudovala Gymnázium Mikuláše Koperníka. U tenisových začátků stál otec Jiří, který ji několik let trénoval. Poté začala trénovat v tenisovém klubu TK Agrofert...