Mila Kunis profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Doporučujeme
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Mila Kunis

Mila Kunis fotečka

profil Mila Kunis

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Mila Kunis. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Mila Kunis? Kolik váží, kolik měří Mila Kunis? Jaké jsou míry Mila Kunis? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Mila Kunis se narodila 1983-08-14. Měří 161 cm. Váží 50 kg.

Křestní jméno:Mila
Příjmení:Kunis
Povolání:herečka
Datum narození:1983-08-14
Výška:161 cm
Hmotnost:50 kg
Web stránka:https://milakunis.loseyourip.com/
Místo narození:Kyjev, Ukrajina

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Mila Kunis foto a fotky Mila Kunis.

Náš tip: Hledáte další fotografie, obrázky celebrit - modelek, hereček nebo zpěvaček? Máme pro vás několik tipů. Prvním tipem jsou nové web stránky o Seleně Gomezové, dále se určitě podívejte i na stránky o Taylor Swift a Kim Kardashian.

English version of bio, Mila Kunis biography, profile you can found here


Mila Kunis image

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznáte teplouše?: Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Aragorn

Aragorn je jedním z hlavních hrdinů trilogie Pán prstenů J.R.R. Tolkiena. Je dědicem gondorského trůnu, ale ze svého domova byl vyhnán, vydal se na sever a stal se hraničářem. Spřátelil se s elfy a zamiloval se do elfské princezny Arwen, která jeho lásku opětovala.Aragorn je...

Jiří Prskavec

Jiří Prskavec je známý česká kajakář a vodní slalomář v kategorii K1. Jeho otec je bývalý profesionální kajakář Jiří Prskavec. Narodil se v českém Mělníku a ke kajakářství jej vedl otec již od mala. V 17 letech v roce 2010 vyhrál hned dva závody (individuální závod a závod hlídek)...

Farmář

Farmář je člověk, který farmu či statek vlastní anebo na ní pracuje. Jeho prací je chov a péče o dobytek a další hospodářská zvířata a práce na poli spojená s pěstováním plodin. Zabývá se tedy rostlinnou a živočišnou výrobou. Pole a louky, které obhospodařuje, mohou být součástí...